1 czerwiec 2020

Policjanci poszukują 23-letniego Mateusza Glińskiego

fot. KPP w Myszkowie
Myszkowscy policjanci poszukują zaginionego Mateusza Glińskiego. Jak ustalono zaginiony w dniu 1 czerwca b.r. w godzinach porannych wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami pod nr alarmowym 112.
Koronawirus
śląskie
22619
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

23-letni Mateusz Gliński jest mieszkańcem Myszkowa. Mężczyzna w dniu 1 czerwca b.r. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. 23-latek jest częściowo ubezwłasnowolniony. Ostatni raz był widziany około godziny 10.00 na stacji PKP w Zawierciu .

Rysopis zaginionego: wzrost ok 170 cm;waga 60 kg, sylwetka szczupła; włosy ciemne, krótkie, oczy brązowe,na twarzy zarost, nosi okulary Znaki szczególne: nie posiada.

Ubiór zaginionego: ubrany w kurtkę koloru beżowego, bluza koloru bordowego, spodnie typu jeans koloru niebieskiego, buty sportowe, sznurowane, ciemne z ozdobami koloru pomarańczowego.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KPP Myszków tel. Kontaktowy 34-315-32-85 lub z najbliższą jednostką policji - numer telefonu alarmowego 112.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
śląskie
22619
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Myszkowie

kiedy
2021-06-26 16:00
miejsce
Błonia Złotopotockie, Złoty Potok,...
wstęp biletowany